Stranica 4.b r. - učiteljica Darinka Trajkova Vuković

Evo i nas !

Mi smo 4.b
Predstaviti ćemo se grupno i po naosob.
Ima nas 7 dječaka i 10 djevojčica.
Veseo smo i odgovoran razred ???!
Naša učiteljica je Darinka Trajkova Vuković.

Povremeno su s nama, na engleskom jeziku učiteljica Silvija Đuran, na vjeronauku vjeroučiteljica Petra Gal, učitelj njemačkog Tomislav Ivanović i ponekad pedagoginja i psihologinja. Najviše volimo TZK i matematiku. Predsjednica razreda je Brigita, a zamjenica Lucija.

POJEDINAČNO PREDSTAVLJANJE: To sam ja

Imam smeđu kosu i smeđe oči. Visok sam 1,42 I težak 42 kg. Kosa mi je kovrčava i imam malen repić. Živim u Pribislavcu u Ulici B. J. Jelačića 38. Imam 10 godina. Volim igrati igrice i gledati smiješne i strašne filmove. I volim čitati knjige, slušati pjesme i pjevati. I družiti se s prijateljima, volim se voziti na biciklu. Volim skupljati postere i sve druge stvari. I volim bojati. To sam ja, Karlo Ban.

Zovem se Marta Okreša. Imam deset godina. Živim u Pribislavcu u Ulici Nikole Tesle. Volim ići u školu i družiti se s prijateljima. Najljepši školski predmet mi je matematika, ali volim još i engleski, njemački i likovni. Jako volim životinje, a najviše volim svoju mačku Točkicu, zlatne ribice i zečeve. Volim se šetati, voziti bicikl, igrati na računalu i igrati se s prijateljima.

Ja se zovem Benjamin Pavić.
Imam 10 godina, idem u 4.b razred.
Moja učiteljica zove se Darinka Trajkova Vuković.
Volim se igrati i družiti sa prijateljima, a to su: Mirjan, Dubravko i Silvio.
Ja volim ići u školu i volim jesti zdravu hranu i piti punooooooo tekućine.

Zovem se Lucija Nedeljko, a rođena sam 20.10.1999. godine. Imam zeleno-plave oči i dugu, smeđu, kovrčavu kosu. Živim u Pribislavcu sa mamom Sanjom, tatom Zlatkom i bratom Davidom, koji ide u srednju školu. Jako volim životinje, igru, sport i uživam u slušanju glazbe i plesu. Najdraži predmet mi je matematika. Imam puno prijatelja i jako volim ljude. Volim jesti: banane, špagete, juhe, pire… a ne volim sušeno meso i čajne salame. Obožavam prirodu i ljude, koji čine sve da zemlja bude očišćena i nezagađena. Volim boje, a pogotovo tople. Sretna sam u svom domu i kad smo svi zdravi i veseli. Rastužuju me vijesti o bolestima i nesrećama. Volim urednost i divim se hrabrim ljudima.

Imam smeđu kosu i smeđe oči. To sam ja. Moje ime je Kaja Sabol. Živim u Pribislavcu i idem u Osnovnu školu Vladimira Nazora u Pribislavcu. Jako volim slušati muziku i imam puno prijatelja i prijateljica. Volim i crtati. Jedna od mojih želja je postati glumica al tko zna možda jednog dana promijenim mišljenje. Vesela sam i volim se družiti. Volim i pomagati prijateljima i mama veli da sam jako vrijedna.

Ja sam Tamara, prezivam se Oršoš. Idem u 4.b razred učiteljica mi se zove Darinka Trajkova Vuković, ona je jako dobra. Ja najviše volim jesti sendvič. Hobi mi je igrati graničare. Imam deset godina, živim u Pribislavcu. Imam zelene oči, visoka sam, imam kosu kovrčavu, boje poput kestena.

Zovem se Silvija Ješarević. Imam 10 godina. Živim sa svojom obitelji. Roditelji mi se zovu Slađana i Božo, a moja dva brata zovu se Slađan i Roberto. Ja volim jesti najviše repu i juhu a ne volim grah i tjesteninu. Moja je najomiljenija  boja crvena. Hobi su mi graničari. Ja imam smeđu kosu, smeđe oči, lice mi je jako pjegasto, a ja to ne volim. Puno sam nervozna i nestrpljiva to znaju svi. Najljepši predmet mi je u školi matematika i hrvatski, a neznam zašto. Najbolje prijateljice su mi Tamara i Danijela. Obožavam broj 8, slovo M i naravno S. Jako volim mačke i pse, najbolji dan u tjednu mi je ponedjeljak i utorak zato jer su jako sretni dani. Najviše se volim igrati na kompjuteru i dopisivati se. Moji najbolji obožavani su Marichuy, Juan Miguel, Rosita i Bruce. Sad sam sebe opisivala. Sad mogu reći to sam ja.

Bok. Ja sam Nikolina Cmrečnjak i idem u 4.b razred. Ja imam puno prijatelja i prijateljica. Imam i zanimljive hobije: štrikanje, pletenje, crtanje, pjevanje, plesanje, itd. Jako volim glazbu kao i moja seka Saša. Puno vremena volim provoditi s obitelji. Imam jedan veliki san da postanem pjevačica jer imam velike šanse.

Moje ime je Milan Horvat, idem u 4.b razred. Imam smeđe oči i kratku crnu kosu. Imam 10 godina. Moj hobi je nogomet i igrati igrice na mobitelu. Najbolji prijatelji su mi Viktor i Andreas. S njima volim provoditi vrijeme jer mi je lijepo se igrati s njima. Jako su zabavni. Volim crtati i plesati, puno jesti sve što je fino i ukusno. U slobodno vrijeme ja i moj prijatelj Andreas nije samo da mi je prijatelj nego i nećak, volimo se i igrati igrice na kompjuteru.

DJEČJA PRAVA

dječja prava

Pogledajte i naše radove nastale na likovnoj skupini (izvannastavna aktivnost).

Događanja u 4.b

EKOLOGIJA

PRAVILA ZA ZAŠTITU OKOLIŠA

1. Nemojmo ratovati i postavljati mine.
2. Čuvajmo okoliš.
3. Štedimo vodu.
4. Nemojmo zelene površine i dječja igrališta pretvarati u građevinske zone.
5. Mislite da i Zemlja ima osjećaje.
6. Stručnjaci će imati manje posla ako ćemo čuvati okoliš.
7. Stručnjaci upozoravaju na globalno zatopljenje.
8. Pripazimo na ozonski omotač.
9. Čuvajmo šume jer su one tvornice kisika.
10. Zaštitimo divlje životinje.

MOLIM VAS ČUVAJTE NAŠU ZEMLJU!!!

Nikolina Cmrečnjak 4.b

objavio: Iva Naranđa Darinka TRAJKOVA VUKOVIĆ   datum: 25. 1. 2010.

rujan - studeni 2009.

Pogledajte što smo radili od rujna do studenog 2009:

- naše literarne radove možete pronaći na stranici RN-hrvatski jezik

- naše likovne radove pogledajte na stranici RN-LK

- neke praktične radove donosimo ovdje:

Evo i panoa sa likovnim radovima:

RADIONICA CRVENOG KRIŽA: