Ekološka skupina - mali ekolozi

ZELENA DRUŽINA

Ekološka skupina broji 20 članova koji se redovito brinu o oplemenjivanju školskog prostora zelenilom, slikama, fotografijama, plakatima i citatima povezanim sa zaštitom okoliša. Zaštita i njega mladih sadnica i ukrasnog bilja omiljena je djelatnost ekološke skupine u proljeće. Redovito osvješćuju i potiču druge učenike da se brinu o zdravoj životnoj okolini. Nositelji su aktivnosti kod obilježavanja Dana zaštite okoliša, Dana planeta Zemlje, Svjetskog dana nepušača, Dana jabuka. Svake godine također su nositelji obilježavanja Dana planeta Zemlje u organizaciji Općine Pribislavec i udruga koje djeluju na području naše općine.
     Ove godine u akciji su se uključili Dominik Ivan Korunek, 3.b, Lea Hasnaš, 2.a, Dina Sabol, 2.a, Marta Novak, 3.b, Mailinda-Iva Vnuk, 3.b, Gordan Oršoš, 3.b, Filip Juričan, 1.a, Veronika Juričan, 4.a, Lana Hasnaš, 4.a, Rosana Ignac, 4.a, Tamara Oršoš, 5.b, Martina Oršoš, 1.b, Ivan Gombar, 4.b, Leon Novak, 4.a, Sara Radek, 4.a, Tin Sanjković, 4.a, Leon Balog, 4.a, Luka Hižman, 4.b, Hrvoje Novak, 4.b, Mihaela Hofman, 2.b, Željka Bajkovec, 6.a, Mustafa Ignac, 4.a, Siniša Pavić, 1.a, Antonio Horvat, 1.a, Stojan Oršoš, 1.b, Nenad Oršoš, 2.c, Tajana Horvat, 4.a, Benjamin Mihoci, 4.a, Sanja Horvat, 4.a, Karlo Korunek, 1.a.

Voditeljica skupine je Dragica Mihoci. (šk. god. 2007./08.)

JESEN 2008.:

mali ekolozi grabljaju lišće

mali ekolozi grabljaju lišćeMali ekolozi prionuli su sa radošću grabljanju lišća u školskom parku.
Uz igru, smijeh i tople sunčeve zrake šarene hrpice lišća punile su vreće.

mali ekolozi grabljaju lišće

« Prosinac 2017 »