Radovi učenika 1. - 4. razreda

Radovi učenika 3.b razreda

NAŠE ŽELJE ZA 2010. GODINU

ŽELIM, ŽELIM – PISMENI RADOVI 3.B

Želim da brat Luka prestane igrati nogomet,želim da mi mama pomaže pisati zadaće. Želim jesti lasanje barem dva puta mjesečno, želim voziti bicikl bolje od brata. Želim da kroz praznike snijeg padne barem pola metra. Želim da tata manje radi i da se mama ne ljuti na mene. I na kraju još jedna skromna želja- želim dobiti novi pribor za likovni.

Matej Mihalic, 3.b

Želim da se Ida sretno vrati kući iz Amerike i da zajedno proslavimo njen i moj rođendan. Želim da za Božić dobijem puno poklona. Kroz praznike želim ići sa Zoranom i Leom na klizanje. Želim se više družiti sa svojim prijateljima.

Stella Vanessa Jerković, 3.b

Želim da ova 2010. godina bude ljepša i bogatija svima i da svi imaju dovoljno hrne, sreće i zdravlja. Željela bih da svi bolesni ozdrave. Želim da mama  i tata zarade dovoljno novaca za nas. Za sebe bih poželjela da bolje čitam a i brat da dobro uči u školi. Sestrični želim veliku peticu  u knjižici.

Viktorija Srpak, 3.b

Želim da moj prijatelj Patrik prođe s peticom treći razred. Isto želim i za sebe. Također želim da se mom bratu Mateju ništa  loše ne dogodi. Želim da  mi bratić Matija stavi pjesme na MP 4, a najmlađi bratić Fran da prohoda. Želim da se mama više odmara. Želim da budemo prvi na školskome turniru u nogometu. Želim da Božić ove godine svima bude lijep.

Luka Mihalic, 3.b

Želim da kroz cijele praznike pada snijeg. Jako želim da moja obitelj bude vesela.  Želim imati dobre ocjene i puno prijatelja s kojima ću se družiti. Uskoro mi je rođendan i htio bih ga veselo proslaviti. Mami želim brz oporavak kako bi  zajedno proslavili Božić. Želim da mi ovaj Božić bude najljepši do sada. Želim da Patrik bude potpuno zdrav . Volim se družiti i htio bih steći nove prijatelje u 2010. godini.

Roberto Balog, 3.b

Želim sama biti doma. Želim se više družiti sa svojom sestričnom. Želim više snijega . Htjela bih da mi roditelji obojaju sobu u ljubičasto. Želim još bolje učiti i proći s pet( kao i do sada). Htjela bih da svaki dan budu lijep i svečan kao Božić. Želim da mi roditelji sve dopuste. OVE GODINE ŽELIM ODRASTI.

Mirna Kamenić, 3.b

Ja bih  najprije zaželio puno mira i veselja svim ljudima. Želim da nasilje ne postoji, da mržnja ne vlada među ljudima. Želim da svi ljudi budu zdraviji. Želim da mi brat Fran prohoda. ZA sebe želim puno, puno snijega.

David Bašek, 3.b

U 2010. želim se još više igrati i zabavljati. Želim još više snijega vani a u srcima topline. Želim više cvijeća i trave  i da dani budu duži a noći kraće. Želim biti dobar učenik i da ne sjedim više s xxxx i yyyy. Želim da mi sestra prestane biti dosadna. U novoj godini želim manje kiše i  više sunca.

Franko Vadlja, 3.b

Hoću biti zdrav i sretan. Želim učiti i pomagati siromašnima. Želim da svi u razredu sve znamo i da dobijamo sve same petice. Želim da se cure poprave u igranju graničara. Želim da svima bude lijepo na praznicima. Svima želim sretan Božić i sve najbolje u slijedećoj godini.

Kevin Oršoš, 3.b

Želim puno učiti i dobiti nove knjige za lektiru. Želim pjevati i dizati ruke u zrak. Želim da svi budu sretni i zdravi, želim imati puno prijatelja. Htjela bih da si svi pomažemo i  da svi učenici 3.b dobiju nove torbe koje će biti uredne i čiste. Želim sa nam razred bude lijep. Želim da svi imamo brata ili sestru . Mojoj seki želim da nauči pisati i čitati. Ove bih godine željela dobiti malog psa.

Kaja Fodor, 3.b

Moj plan – što ću raditi na praznicima
Svake ću nedjelje ići na misu. Neću ljutiti mamu i tatu. Često ću se igrati s malom Katjom. Za Božić ću biti s mamom i tatom doma, a Novu godinu ću vjerojatno dočekati s bakama i dedama, tetama, kumovima… S kumićem ću se igrati sve dok se on ne vrati u Švicarsku. Naravno, bit će vremena i za čitanje lektire.

Ria Horvat, 3.b

objavio: Iva Naranđa Katarina Mihalic   datum: 21. 1. 2010.