Opća uredba o
zaštiti podataka

CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

SVEČANO OTVORENA NOVA ŠKOLSKA ZGRADA NAŠE ŠKOLE

Naša škola, Osnovna škola Vladimira Nazora Pribislavec, djelovala je u Kaštelu, poznatom dvorcu grofa Feštetića pune 74 godine. Nakon mnogo godina čekanja, prvi dan nove nastavne godine 2020./2021. biti će upisan zlatnim slovima u Spomenicu škole, kao dan kada je 313 učenika ušlo u predivnu, modernu i ogromnu novu školsku zgradu na novoj lokaciji, na adresi Braće Radića 2b.

Veliko uzbuđenje vladalo je među učenicima, učiteljima i djelatnicima škole, zgrada je živnula ponesena dječjim koracima, smijehom i žamorom.

U utorak, 8. rujna 2020. godine, novu školsku zgradu posjetili su i svečano otvorili predsjednik Vlade Republike Hrvatske Andrej Plenković, ministar znanosti i obrazovanja Radovan Fuchs, ministar prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine Darko Horvat te međimurski župan Matija Posavec u pratnji svojih zamjenika i drugih djelatnika Županije vezanih uz školstvo u Međimurju.

Općinu Pribislavec predstavljala je načelnica Višnja Ivačić, a Osnovnu školu Vladimira Nazora Pribislavec zamjenica ravnatelja Darinka Vuković Trajkova.

U skladu s epidemiološkom situacijom, svečano otvorenje održano je ispred škole, bez prisustva učenika, roditelja, djelatnika škole i mještana Pribislavca. Nadamo se da će se uskoro situacija poboljšati te da će vrata škole biti širom otvorena za sve znatiželjnike.

objavio: Ljubica Murković Ivanka Novak   datum: 17. 9. 2020.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

Priloženi dokumenti:
FEAD plakat.pdf