CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

ČETVRTAŠI POSJETILI DJEČJI VRTIĆ ŽIBEKI PRIBISLAVEC

Dana 24. svibnja 2018. godine učenici 4.a i 4.b razreda, sa svojim učiteljicama Darinkom Trajkova Vuković i Nikolinom Košir te pedagoginjom Nadom Jelić i defektologinjom Ivom Miser, uzvratili su posjet Dječjem vrtiću Žibeki u Pribislavcu u okviru projekta „Čitajmo zajedno“.

Suradnja škole i vrtića traje u kontinuitetu već nekoliko godina, a sastoji se u susretima na kojima se uprizoruju priče, bajke ili se čita i razgovara o tekstu.

Najvažnije je druženje predškolaca sa školarcima koji im tom prilikom pripovijedaju o životu  u školi. Svima je to vrlo zanimljivo pa pokazuju veliki interes za takva druženja. Odgajatelji i učitelji tom prilikom također razmijene vrtićka i školska iskustva. Na kraju sve završi fotografiranjem i podjelom slatkiša i sokova.

Ovog puta su četvrtaši odabrali i čitali predškolcima priču braće Grimm Ivica i Marica uz kraće scensko uprizorenje. Svi su bili zadovoljni i radosni.

Ovakvi susreti oplemenjuju dječja iskustva i spoznaje pa se nadamo da će ih biti još.

objavio: Iva Naranđa Ivanka Novak   datum: 6. 6. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu. O udžbenicima iz Informatike za 5. i 6. razred bit ćete naknadno obaviješteni.

« Kolovoz 2018 »