CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

Ukupno: 193079
HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

Kalkulator za upis u srednju školu

Partnerstvo Hrvatske zajednice županija i Srednje.hr

Kalkulator za upis u srednju školu

Upis željene srednje škole nerijetko zadaje glavobolju kako učenicima, tako i njihovim roditeljima. S ciljem olakšanja tog procesa, portal Srednja.hr prije nekoliko je godina pokrenula „Kalkulator bodova za upis u srednju školu“. Ove godine, uz potporu Hrvatske zajednice županija, „Kalkulator bodova“ dobio je novo, redizajnirano ruho te nudi dodatne mogućnosti osmašima prilikom izračuna bodova.

Riječ je o vrlo korisnom alatu pomoću kojeg učenici na jednostavan i brz način mogu izračunati koliko će bodova imati na upisima. Osim preračunavanja prosjeka ocjena iz osnovne škole u bodove za upis srednje škole, Kalkulator od ove godine informira i o minimalnom, maksimalnom te prosječnom broju bodova iz prethodne školske godine potrebnom za upis željenog srednjoškolskog programa.

Kalkulator je u prošloj godini bio posjećen čak 140.000 puta, a još se bolji rezultat očekuje ove godine s podrškom Zajednice, koja je postala glavni partner projekta. Istaknimo kako je ovo prva suradnja portala Srednja.hr i Hrvatske zajednice županija, a zadovoljstvo glede podrške projektu izrazio je i predsjednik Zajednice Goran Pauk.

„Raduje me što je Hrvatska zajednica županija postala dijelom ovog pozitivnog i nadasve korisnog projekta Srednje.hr. Županije, kao osnivači osnovnih i srednjih škola, svakako trebaju olakšati mladima i dati im podršku u izboru željenog zanimanja. Poticanjem mladih na promišljanje o budućnosti i odabirom škola u matičnoj županiji, potičemo i razvoj županijskog školstva.“, istaknuo je predsjednik Pauk.

Kako dolazi vrijeme upisa, interes za kalkulator raste, a posjetiti ga možete na linku.

Za kraj dodajmo i da je ovo jedan u nizu projekata usmjerenih srednjoškolcima koje podupire Hrvatska zajednica županija. Zajednica je već nekoliko godina sponzor Oskara znanja, nagrade za izniman uspjeh i postignute rezultate na državnim i međunarodnim natjecanjima u znanju koji će i ove godine biti dodijeljen najboljim učenicima u lipnju u Zagrebu.

objavio: Iva Naranđa   datum: 25. 5. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

EU Code Week 2018

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu.

« Listopad 2018 »