CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

MEĐUNARODNI DAN OBITELJI

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana obitelji stručne djelatnice podružnice Obiteljskog centra Čakovec u suradnji s OŠ Vladimira Nazora Pribislavec održale su edukativnu radionicu za učenike 4. b razreda, kao i za njihove roditelje, pod nazivom „Obitelj i škola – partneri u odgoju djeteta“.

Tom prigodom roditelji su informirani o roditeljskoj skrbi i odgovornosti koju imaju prema svojoj djeci te kako im stručni djelatnici i učitelji u školi mogu pomoći. Govorilo se i o tome kako roditelji kod kuće mogu pratiti rast i razvoj svoje djece, voditi računa o njihovim obavezama te o tome kako provode slobodno vrijeme.

Nakon edukativnog dijela provedena je radionica. Roditelji i djeca podijeljeni su u grupe, a zadatak im je bio napisati koje odgovornosti roditelji imaju prema djetetu, odnosno koje su dječje odgovornosti u obitelji.

I roditelji i djeca zaključili su da je važno provesti kvalitetno vrijeme s obitelji, ne samo na Dan obitelji, nego i svaki drugi dan u godini.

Dijana Miri, Obiteljski centar Čakovec

objavio: Iva Naranđa Ivanka Novak Miroslava Novak   datum: 16. 5. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

« Svibanj 2018 »