CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

POMOĆ ČAKOVEČKOM AZILU „PRIJATELJI ŽIVOTINJA“

Vrijedne učenice i učiteljice naše škole uključile su se u akciju uređivanja prostorija edukacijskog centra u sklopu čakovečkog azila za napuštene životinje. Na poticaj učiteljice likovne kulture Blaženke Križan, uređena je prostorija namijenjena edukaciji učenika o problemu napuštanja i prednostima udomljavanja životinja.

Prostor je očišćen od smeća i prljavštine koja se godinama nakupljala, a zidovi su oživjeli oslikani brojnim šarenim kreacijama.

Ova humanitarna akcija trajala je dva dana. U petak, 11. svibnja 2018. učiteljica Blaženka Križan zajedno s učenicama 8. a razreda Anom Lesar, Anjom Šmitran, Anjom Fodor i Leonom Vadlja oslikala je većinu zidova. U subotu, 12. svibnja 2018. učiteljici Blaženki pridružila se i učiteljica prirode Emina Rus, te učenice 7. a razreda Ivana Hansderfner, Zana Novak, Nikolina Otovčević i Maja Zdolec. Tom je prilikom dovršeno oslikavanje zidova, te završno čišćenje prostorije.

Zahvaljujemo našim marljivim učenicama koje su se odrekle svojeg slobodnog vremena kako bi pomogle napuštenim životinjama.

I zapamtite: „Ne napuštajte! Udomite!“

učiteljica Emina Rus

objavio: Iva Naranđa Ivanka Novak Blaženka Križan   datum: 13. 5. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

« Svibanj 2018 »