CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

AKCIJA PRIKUPLJANJA STAROG PAPIRA - "PAPIR NIJE SMEĆE"

U našoj je školi 8. svibnja 2018. godine održana akcija prikupljanja starog papira. Zahvaljujući našim vrijednim učenicima, ali i učiteljima koji su također podržali akciju donošenjem starog papira, prikupljeno je više od dvije tone papira.

Donesenim papirom do vrha su napunjena dva kontejnera, a stari će papir zbrinuti „Unimer“ Čakovec jer papir je jedna od sirovina koja se može reciklirati. Recikliranjem starog papira sudjelujemo u očuvanju šuma jer je potrebno oko 20 stabala da bi se proizvela jedna tona papira. Uz to, proizvodnjom papira od recikliranog starog papira smanjuje se zagađenje zraka za oko 73% u odnosu na proizvodnju papira iz sirovine.

U razrednoj su se nastavi posebno istaknuli učenici 2. a razreda s prikupljenih 233,6 kg papira, slijedi 3. b razred s prikupljenih 216,7 kg papira, te 1. a razred sa 193,1 kg prikupljenog papira.

U predmetnoj nastavi najviše starog papira prikupili su učenici 6. a razreda (113,4 kg), te učenici 6. b razreda (56,6 kg).

Ovom prilikom čestitamo svim učenicima koji su doprinijeli eko-akciji, a razredi koji su prikupili najviše starog papira bit će i nagrađeni.

Emina Rus, voditeljica Ekološke grupe

Bojan Klapčić, školski psiholog, izradio je grafički prikaz prikupljenih količina starog papira po razredima:

Količine prikupljenog starog papira - Pribislavec 2018.

Priloženi dokumenti:
Kolicina_prikupljenog_starog_papira-grafikon.pdf (185.75 KB)

objavio: Ivanka Novak Iva Naranđa Miroslava Novak   datum: 11. 5. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu. O udžbenicima iz Informatike za 5. i 6. razred bit ćete naknadno obaviješteni.

« Srpanj 2018 »