CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

Ukupno: 196290
HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

Dan Scratcha – Scratch Day

Povodom Dana Scratcha koji se diljem svijeta obilježava 12. svibnja učiteljica informatike Iva Naranđa organizirala je Scratch događanje i eTwinning Live Event kojim ćemo naš eTwinning projekt Explore Scratch predstaviti i drugim eTwinnerima. Naši učenici odigrali su Scratch igre koje su izradili njihovi vršnjaci iz drugih država i pritom se odlično zabavili.

Scratch Day 2018 Pribislavec

Polaznici izborne nastave informatike tijekom školske godine 2017./2018. sudjeluju u eTwinning projektu Explore Scratch. Tijekom projekta škole iz raznih država razmjenjuju ideje o učenju programiranja, u prvom redu pomoću Scratcha. Povezivanjem programiranja s raznim temama, nastojimo kod naših učenika razvijati vještine računalnog razmišljanja, logičkog zaključivanja i rješavanja problema te pokazati učenicima da programiranje može biti zabavno iskustvo. Učenici su kreativno izrazili svoje ideje stvaranjem animacija, animiranih priča o Pribislavcu i našoj školi te igri s labirintom i pitanjem za prelazak na sljedeći nivo. Pitanja su vezana za priče iz škola 100. Yıl Atatürk Ortaokulu Köşk, Aydın, Turska i IES Escultor Juan de Villanueva, Španjolska.

Do kraja svibnja 2018. slijedi organiziranje online glasovanja za najbolje animirane priče i igre napravljene tijekom ovog projekta.

Scratch Day 2018 eTwinning project Explore Scratch

objavio: Iva Naranđa   datum: 11. 5. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

EU Code Week 2018

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu.

« Prosinac 2018 »