CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

PONOVNO NAJBOLJI U ODBOJCI

Učenice Osnovne škole Vladimira Nazora Pribislavec i ove školske godine postale su županijske prvakinje u odbojci za pete i šeste razrede. U sportskoj dvorani Osnovne škole Belica, 16. travnja 2018. godine, u organizaciji Međimurskog školskog sportskog saveza i Osnovne škole Belica održao se finalni turnir u odbojci za djevojčice.

Uz našu školu, za naslov prvakinja borile su se OŠ dr. Vinka Žganca Vratišinec, OŠ Donja Dubrava, OŠ Jože Horvata Kotoriba, OŠ Belica, OŠ Mursko Središće i OŠ Nedelišće. Nakon razigravanja po skupinama,  za treće mjesto borile su se OŠ Donja Dubrava i OŠ Mursko Središće, a brončana medalja pripala je OŠ Donja Dubrava.

Najvažnija utakmica pokazala se i kao najneizvjesnija gdje su se susrele dvije najbolje škole. U prepunoj dvorani u Belici uz glasno navijanje domaće škole, OŠ Belica nije uspjela razveseliti svoje navijače. Opet se pokazalo da su učenice OŠ V. Nazora Pribislavec najbolje odbojkašice u Međimurju. Rezultati po setovima bili su 25–17 i 25–21 za našu školu.

Slijedi regionalno natjecanje koje će se održati 15. svibnja 2018. u Varaždinu i borba za ulazak na državno natjecanje.

Sretno odbojkašicama Osnovne škole V. Nazora Pribislavec i njihovoj profesorici TZK-a Željki Obadić.

Hajdarović Rebeca, Prstec Hana, Bakač Manuela, Balog Lorena, Mihalković Karla, Kamenić Nika, Oršuš Nikolina, Posavec Stjepana, Horvat Ema, Oršoš Stela. Voditelj:  Željka Obadić

objavio: Iva Naranđa Željka Obadić Ivanka Novak   datum: 8. 5. 2018.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

« Svibanj 2018 »