CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

Završna svečanost 8. razreda OŠ Vladimira Nazora Pribislavec

U ponedjeljak, 26. lipnja ove godine u Društvenom domu Pribislavec održana je završna svečanost osmih razreda OŠ Vladimira Nazora Pribislavec.

Učenici 8.a i 8.b, njih ukupno 26, uspješno je završilo svoje osnovnoškolsko obrazovanje. Na to su posebno bile ponosne razrednice 8.a Željka Pintarić i 8.b Branka Branilović Brnadić i Željka Obadić.

Generacija 2016./2017. posebna je po mnogočemu: pjevanju, pričanju, pisanju, govorenju i plesanju. To su pokazali i kroz vrlo opsežan i kreativan program svoje završne svečanosti na koje su pozvali načelnicu Općine Višnju Ivačić, zamjenika načelnice Krunoslava Kamenića, velečasnog Župe Pribislavec Tomislava Kosa i sve djelatnike OŠ Vladimira Nazora Pribislavec.

Tijekom završne svečanosti podijeljene su svjedodžbe, pohvalnice za odličan uspjeh i uzorno vladanje te nagrade Učiteljskog vijeća. Odlukom Učiteljskog vijeća najučenici generacije 2016./2017. godine su iz 8.a od učenica Tena Lesjak i Matija Posedi od učenika. Iz 8.b najučenica je Adela Hižman, a najučenik Ruben Prstec. Sve je ravnatelj nagradio prigodnim nagradama, knjigama. U generaciji 2016./2017. titulu najsportašice je dobila Mirjam Varga iz 8.a razreda i Matija Posedi iz istog razreda koji je iznimno uspješno zastupao školu u više sportova. Oboje je ravnatelj nagradio prigodnim knjigama.

Nagradama u obliku knjiga ravnatelj je odlukom UV nagradio i sve učenike koji su postigli odličan uspjeh tijekom svih osam godina školovanja u OŠ Vladimira Nazora Pribislavec. To su, iz 8.a: Mihael Grudić, Tena Lesjak i Dominik Toplek, a iz 8.b Adela Hižman, Ruben Prstec i Martina Trstenjak.

Ravnatelj škole, Bruno Matotek oprostio se prigodnim riječima kao i sve tri razrednice osmih razreda. U ime roditelja zahvalila je gospođa Tatjana Mesarić. Pri kraju završne svečanosti izuzetno pomno odabranim riječima u završnom govoru u ime učenika svima se obratio Ruben Prstec.

Nakon svečanosti uz domjenak se nastavilo završno druženje.

FOTO-GALERIJA

objavio: Iva Naranđa Željka Pintarić   datum: 30. 6. 2017.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

« Listopad 2017 »