CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

Završetak eTwinning projekta Digital Citizenship

U OŠ Vladimira Nazora Pribislavec priveden je kraju i treći eTwinning projekt proveden u školskoj godini 2016./2017. U projektu pod nazivom „Digital Citizenship“ sudjelovali su učenici osmih razreda, polaznici izborne nastave iz informatike, a kroz aktivnosti ih je vodila učiteljica Iva Naranđa.

Povodom završetka projekta početkom lipnja 2017. uredili smo pano u holu škole na kojem su prikazane najvažnije projektne aktivnosti i neki radovi učenika iz partnerskih škola.

eTwinning projekt Digital Citizenship

Na samom kraju projekta učenici iz svih partnerskih škola ispunili su evaluacijski upitnik kreiran pomoću Google obrasca u kojem su predložili i pravila koja treba slijediti korektan digitalni građanin. Kreirali smo dokument u kojem su prikupljena pravila koja su predložili učenici. Pitanja za upitnik dogovorili su učitelji na TwinSpace forumu, a rezultate evaluacijskog upitnika možete pogledati na poveznici.

Više o projektu i učeničke radove možete pogledati na stranici projekta i TwinSpaceu. Povodom završetka projekta objavili smo članak na portalu emedjimurje.

eTwinning projekt Digital Citizenship

objavio: Iva Naranđa   datum: 26. 6. 2017.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

« Prosinac 2017 »