CARNet Admin

Natjecanja i natječaji
Ispis statistike od 6. 5. 2011.

HRABRI TELEFON

"Trebaš pomoć i podršku? Događa ti se nešto loše u obitelji ili školi, a čini ti se da se nemaš kome povjeriti? Hrabri telefon pomoć i podršku nudi i putem CHAT-a svakim radnim danom od 15 do 18 sati.

Razgovor sa savjetovateljem Hrabrog telefona je potpuno anoniman te je dostupan putem web stranice www.hrabritelefon.hr.

Nemoj šutjeti o tome, potraži pomoć !"

U skladu sa Zakonom o zaštiti osobnih podataka na školskom webu ne objavljujemo osobne podatke i fotografije učenika, osim uz pismenu dozvolu roditelja.

Osvojeno drugo mjesto na izložbi fotografija

U organizaciji Društva pedagoga tehničke kulture Međimurske županije i Županijskog stručnog vijeća učitelja tehničke kulture, dana 3. ožujka 2017. godine, u Čakovcu u Graditeljskoj školi, je održano Županijsko natjecanje mladih tehničara u sklopu 59. državnog natjecanja.

Ondje su sudjelovale i naše učenice Leona Vadlja i Anja Šmitran pod vodstvom učitelja tehničke kulture Gorana Pleha i vjeroučiteljice Miroslave Novak, voditeljice Foto-grupe.

Do nivoa županije priređena je izložba fotografija sa zadanom temom 'Interijer'. Prema sudu povjerenstva za foto-izložbu Zajednice tehničke kulture Međimurske županije, drugim najboljim plakatom sa četiri izložene fotografije na temu 'Interijer', proglasila je plakat naše učenice  Anje Šmitran (7.r.) pod mentorstvom vjeroučiteljice Miroslave Novak. Izuzetno smo ponosni na uspjeh naše učenice i ovim putem joj čestitamo te joj želimo i dalje „dobro“ oko.

objavio: Iva Naranđa Miroslava Novak Ivanka Novak   datum: 10. 3. 2017.

DOGAĐANJA U NAŠOJ ŠKOLI U PRETHODNIM ŠKOLSKIM GODINAMA MOŽETE PRONAĆI U ARHIVI NAŠIH VIJESTI.

« Travanj 2018 »