PONOVNO NAJBOLJI U ODBOJCI

Učenice Osnovne škole Vladimira Nazora Pribislavec i ove školske godine postale su županijske prvakinje u odbojci za pete i šeste razrede. U sportskoj dvorani Osnovne škole Belica, 16. travnja 2018. godine, u organizaciji Međimurskog školskog sportskog saveza i Osnovne škole Belica održao se finalni turnir u odbojci za djevojčice.

Uz našu školu, za naslov prvakinja borile su se OŠ dr. Vinka Žganca Vratišinec, OŠ Donja Dubrava, OŠ Jože Horvata Kotoriba, OŠ Belica, OŠ Mursko Središće i OŠ Nedelišće. Nakon razigravanja po skupinama,  za treće mjesto borile su se OŠ Donja Dubrava i OŠ Mursko Središće, a brončana medalja pripala je OŠ Donja Dubrava.

Najvažnija utakmica pokazala se i kao najneizvjesnija gdje su se susrele dvije najbolje škole. U prepunoj dvorani u Belici uz glasno navijanje domaće škole, OŠ Belica nije uspjela razveseliti svoje navijače. Opet se pokazalo da su učenice OŠ V. Nazora Pribislavec najbolje odbojkašice u Međimurju. Rezultati po setovima bili su 25–17 i 25–21 za našu školu.

Slijedi regionalno natjecanje koje će se održati 15. svibnja 2018. u Varaždinu i borba za ulazak na državno natjecanje.

Sretno odbojkašicama Osnovne škole V. Nazora Pribislavec i njihovoj profesorici TZK-a Željki Obadić.

Hajdarović Rebeca, Prstec Hana, Bakač Manuela, Balog Lorena, Mihalković Karla, Kamenić Nika, Oršuš Nikolina, Posavec Stjepana, Horvat Ema, Oršoš Stela. Voditelj:  Željka Obadić

objavio: Iva Naranđa Željka Obadić Ivanka Novak   datum: 8. 5. 2018.

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu. O udžbenicima iz Informatike za 5. i 6. razred bit ćete naknadno obaviješteni.

« Srpanj 2018 »