HUMANITARNIM SAJMOM DO NOVIH TELEVIZORA

Akcija Udruge žena Magnolija Pribislavec uspješno je privedena kraju humanitarnim sajmom 10. lipnja 2017. godine. Veliko hvala svima koji su bili uz nas i pomogli nam ova dva tjedna u sakupljanju tombola, prodaji istih, pomoći na samom sajmu.

Zahvaljujemo se učiteljicama Željki Pintarić, Kseniji Piljušić, Željki Mikulić, Ivani Mihalic i knjižničarki Ivani Kramar koje su nam pomogle u subotu. Zahvaljujemo našim učenicima Mirjam Varga, Rocci Piljušić,  Ani Otovčević, Aleksandru Grkavcu, Anji Fodor, Anji Šmitran, Leoni Vadlja, Ani Lesar i njenoj mami Ljubici, Borni Halamiću, Ivani Pavić, Maji Gašparlin, Zoji Pintarić, Lori Okreša i Kjari Okreša. Svi ste nam bili od velike pomoći i bez vas ovo ne bismo mogle same.

Veliko hvala trgovačkom centru Bat, općini Pribislavec, Međimurskoj županiji, Jadranskom osiguranju, svim vrijednim mamama koje su rezervirale svoje školske klupe i donacijom od 30,00 kuna pridonijele ovoj akciji iako nisu ostvarile očekivane rezultate u prodaji robice svojih kikača.

Zahvaljujući svima spomenutima u akciji je prikupljeno 9000,00 kuna kojima je kupljeno 5 novih televizora za potrebe naše škole koji su predani na korištenje ravnatelju Bruni Matoteku na Dan škole 13. lipnja 2017. godine. Vjerujemo da će oni  biti  našim učenicima i učiteljima  od velike koristi od nove školske godine.

Do neke nove akcije lijepe ljetne praznike žele Vam Jagoda Okreša i Maja Okreša!

objavio: Iva Naranđa MAJA OKREŠA Ivanka Novak   datum: 19. 6. 2017.

« Prosinac 2017 »