DODATNA NASTAVA IZ MATEMATIKE

DODATNA NASTAVA IZ MATEMATIKE U OSNOVNOJ ŠKOLI VLADIMIRA NAZORA, PRIBISLAVEC

Dodatnu nastavu iz matematike jedan sat tjedno za oba razreda (7. i 8.razred) održava učiteljica Katarina Borko. Dodatnu nastavu polazi nekoliko učenika sedmih i osmih razreda.

29. siječnja 2009. održano je školsko natjecanje za učenike četvrtih, sedmih i osmih razreda iz matematike. Učenike četvrtih razreda pripremala je učiteljica Kristina Mesarić. Školsko povjerenstvo za ispravak testova bilo je u sastavu: Josip Šipek, Ivica Poljančić i Katarina Borko.

Za županijsko natjecanje iz matematike dovoljan broj bodova osvojile su učenice Varga Inka (4.r.) i Helena Pintarić (7.r.).

Županijsko natjecanje je održano 23.02.2009.g. u OŠ Strahoninec. Naše su predstavnice osvojile dobro mjesto: Inka – deseto i Helena – četrnaesto.

Dodatna nastava iz matematike je organizirana kao pomoć za savladavanje težih i zahtjevnijih zadataka. Za one učenike koji mogu i žele više. Pola sata tjedno za pojedini razred je daleko premalo, a kamoli za postizanje boljih rezultata. ZATO ISKRENE ČESTITKE INKI I HELENI za dostojno predstavljanje na županijskom natjecanju.

tekst pripremila učiteljica Katarina Borko

Od školske godine 2018./2019. Informatika postaje obavezan predmet u 5. i 6. razredu. O udžbenicima iz Informatike za 5. i 6. razred bit ćete naknadno obaviješteni.

« Srpanj 2018 »